Hakkımızda - Zara Otel Gülistan 


Otel Gülistan


Hakkımızda

Otel Gülistan Hakkında


 Otel Gülistan
Otel Gülistan hakkında pek çok şeyi merak ettiğinizi ve de başta otel bilgileri ile neden biz sorusunun cevabını aradığınızı tahmin edebiliyoruz. Hemen sorularınızın cevabını verecek otel detaylarına geçelim ve ne kadar da doğru bir noktada olduğunuzu hep birlikte görelim. Öncelikle 1982  yılında kurulmuş bir tesis olması sebebi ile tecrübesini de konforlu konaklamaya ekleyen otel, size sıradan bir otelin ötesinde imkânlar tanıyor. Belki de bugün bulmanın en zor olduğu özelliği, samimiyeti ve sıcak bir misafirperverliği… Bu güzel şehirde ve bu güzel ilçede bulacağınız bu güzel ortam, size daha keyifli bir gezi sunacaktır.

Otel Bilgileri

Otel bilgilerine biraz değinecek olursak, hem konumu hem ulaşım imkânları hem de konforu ile cazip olduğunu söyleyebiliriz. Bugün 14 odası ile hizmet veren tesiste, tam da size uygun nitelikte odalar bulabilir, aileniz ya da arkadaşlarınız ile yapacağınız konaklamalarda konforu yakalayabilirsiniz. otel Gülistan hakkında söylenebileceklerin başında gelen bu özelliğin yanı sıra konumu çok önemli… Çünkü ulaşım ağlarına olan yakınlık önemli bir tercih sebebidir. Tercih sebebiniz olacak bu tür özellikler Sivas Zara ilçesinde ki yolculuğunuzu da özel kılacaktır. Çünkü otel Gülistan ile kendinizi evinizde gibi hissedecek, herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Tecrübeli personeli ile her türlü sıkıntınızda yanınızda olacak olan tesis, size kendinizi rahat hissettirecektir. Neden biz kısmını inceleyerek konaklamanız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Biz

Neden biz, çünkü bir konfora önem veriyor, müşterilerimiz ile empati yapabiliyoruz. Belki de otel Gülistan hakkında söylenebilecek en önemli özelliklerden biridir bu. Çünkü karşınızdakinin sizi anlıyor olması bugün her alanda çok önemli. Otel bilgilerinden de anladığınız üzere, burada konforlu bir konaklama yaşayacak, kaliteli hizmet alacak, tecrübeli çalışanlar ile karşılaşırken bir de samimiyeti yakalayabileceksiniz. Anadolu’nun güzel insanları ile karşılaşacağınız yolculuğunu, doğru tesis seçiminiz ile sizi daha da mutlu edecek. Konumundan, ulaşımına, odalarından, hizmetine pek çok konuda başarıyı elde etmiş olan tesis, bu şehirdeki güzel anılarınızın bir parçası olabilir. Bunun için hemen iletişime geçebilirsiniz.